Leczenie chorób psychosomatycznych

0

pochodzą z naszego umysłu. Aby je wyleczyć, nie są potrzebne stale terapie medyczne lub kliniczne: słowa i relacje mogą również służyć wyrobom, „suplementarstwom”, które są wydawane podczas sesji terapii psychiatrycznej w ustrukturyzowanym rozwiązaniu, takim jak poradnia psychologii i psychoterapii Humanitas Gavazzeni .

W bezpiecznej i zaplanowanej atmosferze osoba jest proszona o łatwe wypowiadanie się, opowiadanie terapeucie o swoim bólu i niepewności.  przekazanie jednostce sugestii polegania na niej oraz zrozumienia w celu zapewnienia, że ​​może ona odzyskać główną równowagę psychologiczną dla jej ogólnego dobrego samopoczucia.

Celem eksperta jest zdrowie

Wymiana emocjonalna między klientem a terapeutą Konferencja oparta na wymianie emocjonalnej między psychoterapeutą a osobą, ekspertem, który posiada co najmniej 4-letnie doświadczenie podyplomowe z terapii psychiatrycznej do poziomu medycyny lub psychologii .

Długa praca przygotowawcza do zajęć szkolnych, która umożliwia profesjonalistom  zdrowie dysponowanie narzędziami do rozpoznawania profilaktycznych, diagnostycznych i wspomagających metod leczenia specyficznych dla każdej osoby prywatnej.

Pierwszy etap terapii psychoterapeutycznej składa się z kilku spotkań poznawczych przydatnych do przeglądu niejawnych, a także wyraźnych wymagań osoby, łatwo dostępnych zasobów, a także punktów krytycznych, którymi należy się zająć.

Celem eksperta jest zdrowie Od pierwszych spotkań możliwe jest ustalenie ostatecznych celów, które należy osiągnąć, aby mówić o . 

W poradni psychologiczno-psychoterapeutycznej leczy się szereg schorzeń. „Patologie, które można leczyć pracą psychoterapeutyczną, są jednymi z najbardziej zróżnicowanych – podkreśla dr Barbara Mingardi, psychoterapeuta Humanitas Gavazzeni w związku z działalnością Centrum Psychologii i Psychoterapii.

Obejmują one stany lękowe i jak również niepokój o stan umysłu, od dyskomfortu o charakterze seksualnym po czynności związane z jedzeniem; od cierpienia z powodu rozstania lub żałoby, uzależnienia od alkoholu, narkotyków i hazardu ”.

Jest mnóstwo i mnóstwo

Istnieją dodatkowo patologie, które reagują na produkt „stany psychosomatyczne”, które  zdrowie wywodzą się z cierpienia emocjonalnego, a także są wspólne – podsumowuje dr Mingardi: „napięcie często pomaga w rozwoju tych stanów, powszechnych i licznych, powszechnie powodujących kalectwo .

Mogą wpływać na układ moczowo-płciowy i żołądkowo-jelitowy, a także na skórę, układ kostny, oddechowy i sercowo-naczyniowy. patologii o znaczeniu psychologicznym i bardzo konkretnych skutkach, na które bardzo ważne jest wkroczenie operując równolegle z innymi specjalistami “..

Mały problem zdrowotny dla Azzurry. Dziewczynka, która urodziła się 10 dni wcześniej z miłości Beatrice Valli i Marco Fantini, ma problem językowy, którym można się zająć w nadchodzących tygodniach. „Kilkoro dzieci rodzi się z tym małym kłopotem, a także zmniejsza się on po urodzeniu, ponieważ nie potrafią dobrze przylgnąć do piersi.

  • Mój przylega do piersi i się powiększa – wyjaśnił poprzedni tronista w trakcie wywiadu – w szczególnych przypadkach nawet jeśli nie jest zbyt krótki, ma problemy z późniejszą rozmową ”. Beatrice Valli: „Absolutnie nic poważnego, ale wolę zrobić to szybko”. zdrowie
  • Nic ważnego, po prostu mówiąc, zupełnie nowi rodzice wolą szybko wyeliminować problem, aby uniknąć nieporozumień, a także wszelkiego rodzaju trudności związanych z logopedią.

„Poczekamy kolejny tydzień i zobaczymy, jak to będzie wyglądać – dodał w rozmowie z publikacją Chi – i dobrze byłoby po prostu uniknąć tych drobnych problemów, które są małe, ale pozostają za logopedą, a także wyglądają świetnie, jeśli rozmawiasz, wolę robić to szybko, ale nie jest to poważny problemproblem. ”

Obydwoje wydają się całkowicie zgadzać się co do tego, co robić. Dla niej to trzecie dziecko, a dla Marco drugi raz jako ojciec: właściwie ze sobą mieli Biancę, urodzoną dwa lata wcześniej, jeszcze w domu jest z nimi mały Alessandro, 7 lat, który Beatrice z da łączył z piłkarzem Nicolasem Bovim. Jednak tam się nie poddaje.

Ponieważ Valli oświadczyła, że ​​będzie czwartym dzieckiem i jeszcze jedno dziecko. “Byłam bardzo mocno krytykowana – wyznała – skończyłam jako mama w wieku 17 lat i sprzeciw, że spodziewała się pani naprawdę młodej, ale za kogo się uważacie, przyjechałam tu po co, z dzieckiem trzymasz się swojego dziecka.

Ciepło zabija więcej zdrowie

Cała krytyka jest bezcelowa, ponieważ ostatecznie ujawniłem wszystkim w sieciach społecznościowych, kim jestem i kim naprawdę jestem. ”Wielkie dzięki dzięki sieciom społecznościowym Beatrice była w stanie uczynić siebie rozpoznawalną znacznie lepiej:„ Bardzo mi pomogli, aby ludzie zrozumieli, co Byłem tak dobry, jak chciałem pokazać.

Nie dlatego, że przyłączyłam się do programu poznania jednostki, wtedy nie byłam za to odpowiedzialna. ”29 maja Beatrice i Marco z pewnością upamiętnią sześć lat miłości od dnia wyboru do Mężczyzn i Kobiet. „Kiedy najprawdopodobniej korzystasz z tych programów, zawsze jest to znak zapytania, ale rozpoznajesz go, gdy tylko wyjdziesz z programów.

Muszę stwierdzić, że znaleźliśmy się, od razu wysoko oceniani, co jest głównym punktem. Między nami było naprawdę coś mocnego, inaczej nie przetrwalibyśmy długo. Robisz to dobrze, gdy tylko wyruszysz. Przeżyj program z tak wieloma uczuciami, ale kiedy już wyjdziesz, to nie jest tak, to ty i on. Albo jesteś lub nie jesteś”.

Ciepło zabija więcej  zdrowieA oni odkryli siebie, tak bardzo, że stał się jednym z najbardziej zachwycających rodzin w świecie rozrywki

W całym okresie letnim, fale upałów może przynieść wyjątkowo wysokich temperatur ( 10 stopni lub więcej powyżej zwykłego upału), które utrzymują się przez kilka dni lub tygodni. Silne ciepło wyciska ciało poza normalne limity. W normalnych okolicznościach termostat wewnętrzny wysyła sygnały, które powodują pocenie się.

Pot odparowuje i chłodzi ciało. , silne ciepło ogranicza proces parowania, a także organizm pracuje ciężej, aby utrzymać normalną temperaturę. Warunki te mogą przeciążać system i  zdrowie powodować choroby związane z upałem, a także śmierć.  osób w USA niż huragany, burze, Powodzie i wyładowania atmosferyczne, według National Climate  chorobami związanymi z upałem:

Starsi pe ople 65 lat lub starsze mogą nie skutecznie kompensować stresu cieplnego, a także znacznie rzadziej wyczuwać i reagować na zmiany temperatury. Niemowlęta i młodzież w wieku około 4 lat są wrażliwe na skutki wysokich temperatur i zależą od innych osób, które regulują ich ustawienia, a także zapewniają wystarczającą ilość płynów.

Osoby z nadwagą mogą być podatne na ból związany z ciepłem w wyniku ich tendencji do utrzymywania większej temperatury. Na osoby, które są dosłownie chore, szczególnie z chorobami serca lub nadciśnieniem, może wpływać silne ciepło.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj