Obecnie jestem kimś, kto przebywa w minutach

0

Pierwszy raz w 2009, potem w 2013: „Absolutnie nic się nie należy, absolutnie nic nie jest brane pod uwagę.

Nauczyłem się nie odmawiać sobie tego, co sprawia, że ​​czuję się dobrze”. miasto tak duże jak Bolonia: liczba komórek nowotworowych zdrowie włoskich jednostek w 2019 wynosi partii. Liczby, które – jak podało Ministerstwo Zdrowia – są nieznacznie niższe w porównaniu z rokiem poprzednim, ale nadal wskazują na bardzo wysoką zapadalność.

Według głównego spisu Włoskiego Towarzystwa Onkologii Medycznej – AIOM, regionem włoskim, który rejestruje szczyt klientów jest Friuli Venezia Giulia (716 przypadków na 100 tys.

Mieszkańców), a najniższym w Kalabrii (559 przypadków na 100 tys. tysięcy mieszkańców).

Jednak sfotografowanie innego faktu to dodatkowy plik: jest to Record on the social condition of oncology, badanie reklamowane przez Federację Dobrowolnych Stowarzyszeń Onkologicznych (Favo), które ujawnia, że ​​złe samopoczucie z komórkami nowotworowymi nie tylko oznacza przechadzając się po kuracji, ale rozważ też pomoc całego gospodarstwa domowego.

Jeśli rzeczywiście nastąpił zdrowie postęp w leczeniu

a także unikanie – jak pokazują dane – o wiele więcej należy zrobić z tymi środkami bezpieczeństwa, których nie obsługuje National Health Solution.

Praca zagrożona Długotrwałe i obezwładniające leczenie, na przykład, sprawia, że kariera chorych nie zawsze trwa.

Ogółem komórki nowotworowe negatywnie wpływają na pracę i edukację 54% Włochów, co ma niekorzystny wpływ szczególnie w przypadku zadań na czas określony i elastycznych zawodów.

W rzeczywistości rozwinął się fakt, że posiadanie guzka potęguje niestabilność społeczną, szczególnie w przypadku osób z problemami finansowymi.

Jeśli rzeczywiście nastąpił zdrowie postęp w leczeniu

Zazwyczaj w rzeczywistości leczenie obejmuje wydatki na podróż, badania analityczne, leczenie psychiatryczne, aby zapewnić, że może się zdarzyć, że z powodu niebezpiecznych warunków ekonomicznych to sami chorzy decydują się na rezygnację z terapii ekstremalnej lub zmniejszenie terapii. .

  • To zdjęcie jest obecnie zaszczepione w USA, gdzie zachorowanie na raka jest uwerturą do bankructwa.
  • Zatrucie finansowe raka Pytanie o to, jak bardzo zdrowie ekonomiczny wpływ leczenia raka wpływa na człowieka, nie jest niepotrzebne.
  • Nazywa się to zatruciem finansowym komórek rakowych i jest zjawiskiem powszechnym w Stanach Zjednoczonych.

Badanie American Journal of Medication z 2018 r., W którym 9 milionów respondentów wykryło komórki nowotworowe, dotyczące 42,4% zrzuciło pracę w drugim roku terapii, a 38% obecnie straciło pracę w czwartym roku.

Odnosi się to do Deborah Genetin, 57-letniej kobiety mieszkającej w Springfield w stanie Ohio, której zespół kliniczny w placówce Mercy Health Healthcare odmówił operacji po stwierdzeniu, że klient, u którego zdiagnozowano raka, nie miał miał ubezpieczenie zdrowotne od 10 lat.

  • Za granicą ludzie najbardziej dotknięci tym doznaniem mają przeważnie ponad 75 lat.
  • We Włoszech koszty związane z rakiem dotyczą różnych grup wiekowych, a nie tylko ich wartości powyżej.
  • Jeśli chodzi o usuwanie biustu u osób z poważnymi nowotworami, pod uwagę brana jest również chirurgia plastyczna i nie tylko.

Na przykład, jeśli chodzi o raka krtani, kilka osób zwraca się do logopeda, aby wznowił prawidłową mowę, w przeciwnym razie połykanie.

Oprócz większości poważnych przypadków, w których pomoc za pośrednictwem pomocy domowej i opiekunów jest potrzebna na całkowitą kwotę 5,3 miliarda euro, zgodnie z szacunkami przedstawionymi przez Corriere della Sera.

Zdrowie, ile mnie kosztuje National Health Solution nie obejmuje wszystkich koszty medyczne związane z leczeniem, zarówno protezy, jak i asysty.

Jeśli chodzi o listy oczekujących, w Narodowej Strategii Rządu Federalnego uwzględniono 58 rozwiązań dostarczonych przez NHS, które faktycznie zapewniły czas oczekiwania 90% obywateli, którzy o nie proszą, takie jak TAC.

Jeśli chodzi o badania krytyczne, takie jak mammografia, wibracje magnetyczne, a także USG, pomimo zaleceń legislacyjnych i rzekomego kodu problemu dostarczonego przez doradcaa, aby przyspieszyć diagnostykę, zwykle tych, którzy mogą polegać na ekskluzywnym ośrodku, w którym czasami

  • Zmniejszają się o połowę, ponieważ może to mieć fundamentalne znaczenie dla wielu pacjentów z komórkami nowotworowymi.
  • Leczenie paliatywne Znaczny koszt zdrowie stanowi opieka paliatywna, zwykle świadczona w domu lub w specjalnych ośrodkach, zwanych hospicjami.

Zabiegi, które nie są ograniczone tylko do pacjentów z rakiem, jak podkreśliła Stefania Bastianello, szefowa Federacji Leczenia Paliatywnego i przełożona techniczna Włoskiego Stowarzyszenia Stwardnienia Zapalnego Bocznego.

Jakie są rodzaje opieki paliatywnej we Włoszech?

”Według firmy Globe Health And Wellness Company, szacuje się, że obecnie we Włoszech 560 dorosłych korzysta z opieki paliatywnej na każdych 100 000 właścicieli domów.

Obecnie nie mamy dokładnych informacji, ponieważ Ministerstwo nie podaje praktycznych informacji na temat domowej opieki paliatywnej, ale szacujemy, że obecnie 30% chorych na raka korzysta z pomocy, do której każdego roku należy zaliczyć około 35 000 młodych ludzi, z czego 85% nie ma patologii onkologicznych. , jesteśmy dalecy od zaspokojenia znacząco pojawiającego się popytu, jak również dostosowań demograficznych ”.

Jaki problem z informacją widzisz? ”Trzyletni rekord Ministerstwa opiera się zasadniczo na wskaźnikach onkologicznych.

Rezydencja ma dużo bardziej skomplikowane pomiary monitoringu. Ponadto leczenie paliatywne jest zwykle związane z pacjentami chorymi na raka, ale są też sytuacje niewydolności narządów, a także schorzeń neurodegeneracyjnych. Do tej pory we Włoszech jest 267 hospicjów z 2963 łóżkami.

Scenariusz jest niejednorodny na poziomie włoskim, ale należy pomyśleć o zasadzie proporcjonalności demograficznej: w Lombardii mamy 21 hospicjów, 27 w Lacjum, 11 w Apulii i Kampanii, 6 w Basilicata.

Mówimy jednak o hospicjach, które zapraszają równie dobrze ludzi z rakiem. Celem na najbliższą przyszłość, a także w dalszej perspektywie jest poprawa domowa opieka paliatywna.

Ustawą 39 z 1999 r. zostały wyznaczone fundusze na Konstytucję hospicjum: obecnie prosimy o przyjęcie ustawy, która wyznacza fundusze na opiekę domową ive leczenie ”. Cudowną rolę oferuje trzeci sektor … „Jeśli prawdą jest, że są gospodarstwa domowe, które uważają hospicjum za bardziej odpowiednie, równie wiele osób prosi, aby proces leczenia paliatywnego był przeprowadzany we własnym domu.

świat opieki paliatywnej jest wspierany zarówno przez zdrowie społeczeństwo, jak i przez przemysł charytatywny, bez którego cały system z pewnością nie byłby trwały. Lombardia jest niezwykle ustrukturyzowana, jednak istnieją regiony z kluczowymi problemami, takie jak Kampania.

należy wziąć zdrowie pod uwagę

Na przykład na Sardynii, na której znajduje się 5 hospicjów, zapadalność i częstość występowania schorzeń neurodegeneracyjnych, takich jak dzielnica slumsów, jest 10 razy wyższa niż w regionie krajowym ”.

należy wziąć zdrowie pod uwagę

Czy pomaga to jasno określić leczenie hospicyjne, a także paliatywne? ”Leczenie paliatywne narodziło się dla pacjentów z komórkami nowotworowymi. Klient zwyrodnieniowy od razu przechodzi poważny spadek funkcjonalny i wymaga leczenia paliatywnego.

Ci chorzy to duże liczby.

Leczenie paliatywne oszczędza pieniądze. Wielu ludzi nie uznają prawa do dostępności leczenia paliatywnego.

Wielu doradcay nie rozumie kwestii opieki paliatywnej lub wysyła do nich osobę bardzo późno.

Problem jest kulturowy, ponieważ leczenie paliatywne wiąże się zarówno ze śmiercią, jak i cierpieniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj