W nocy często zdrowie mam kilka linii gorączki

Niemniej jednak nadal trzymałam się ze sobą i okresowo przyjmowałam kilka dawek Ansiolinu, aby naprawdę poczuć się spokojniej.

Oprócz kilku epizodów zmęczenia, sezonowych wpływów i alergii, byłam świetna do 2006 roku, kiedy to w pierwszych trzech miesiącach zdrowie po raz pierwszy miałam właściwie źle leczone zapalenie oskrzeli, które potem skończyło się zapaleniem oskrzeli, leczonym dwoma cyklami antybiotyków. i kortyzon.

W lipcu tego samego roku, po tym, jak wstałem, czując obrzęk w gardle, odchrząknąłem z kaszlem, stwierdzając, że wypluwam wyraźne nagromadzenie krwi.

Po pobycie na izbie przyjęć skierowano mnie na różne badania, początkowo z przeglądem do otolaryngologii, która stała się niekorzystna, także w przypadku zapalenia gardła, a następnie gastroskopii, która dodatkowo okazała się niekorzystna.

W końcu wysłano mnie zdrowie do radiologii na prześwietlenie płuc.

W wyniku tego pojawiły się dwie ciemne plamy w obu płucach, umówiono się na wizytę u pulmonologa, który kazał mi wykonać tomografię komputerową, która wykazała, że ​​te miejsca były pęknięte i nie stwarzały zagrożenia.

W związku z obecnością flegmy w oskrzelach zdrowie zaproponowano mi kolejny dwutygodniowy kurs antybiotyku kortyzonowego.

Kilka miesięcy później bronchoskopia z płukaniem oskrzeli była niekorzystna. Wykonali również USG mojej szyi, odkrywając reaktywne, ale zaognione węzły chłonne, a także obrzęk tarczycy.

W końcu wysłano mnie zdrowie do radiologii na prześwietlenie płuc.

Tego samego nie sprawdzało pragnienie igły, ponieważ według doradcaa, jeśli było to śmiertelne, nierozsądne było zrzucanie złośliwych komórek, ale w przypadku czynności tarczycy było ujemne.

Aż do sierpnia 2007 roku świetnie się bawiłem. Potem od razu zacząłem cierpieć z powodu silnego wyczerpania

Wystarczająco dużo, aby zabrać mnie między październikiem a listopadem, aby walczyć również o wstanie z łóżka.

Trzeba zaznaczyć, że od kwietnia do sierpnia specjalnie „ciągnąłem”, śpiąc nieco ponad 3 lub 4 godziny na dobę, funkcjonując stojąc (w sklepie) przez około 10 godzin dziennie, chodząc na siłownię 3 razy w tygodniu dwa lub 3 godziny na raz i spotykać się z przyjaciółmi do późna każdej nocy.

Wierząc, że moja własna była bardziej lenistwem niż faktycznym problemem fizycznym, a także okresem wysokiego niepokoju, nie martwiłem się, dopóki nie zacząłem odczuwać dyskomfortu w określonych częściach ciała, takich jak nogi i ręce w stawach, a także plecy. na poziomie szyjki macicy.

Tyle, aby upewnić się, że nie czuję się już w stanie wstać. Spędziłem cały październik i połowę listopada w łóżku, po tym, jak skontaktowałem się z różnymi doradcaami, ale niczego nie rozwiązałem.

Aż do pojawienia się stanu zwanego fibromialgią. W międzyczasie zrezygnowałem z pracy w sklepie

Znalazłem pracę jako przedstawicielka z problemami od końca listopada do końca stycznia 2008 r., Pomiędzy antybiotykami na receptę a suplementami podawanymi przez doradcay, którzy nie wiedzieli dokładnie, jak mi pomóc.

W połowie lutego dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Najwyraźniej macierzyństwo, które nie było jeszcze dobrze przyjęte przez moją towarzyszkę, jak również znacznie gorzej przeze mnie. To było. raczej nieprzyjemna ciąża, w której moje zmęczenie i problemy fizyczne faktycznie się zmniejszyły.

Oprócz problemu emocjonalnego i odrobiny zmęczenia, wraz z różnymi dolegliwościami żołądkowymi (wymiotowałam po każdym posiłku, nie mogłam wchłonąć i zawsze kończyłam szklanką ciepłej wody i wodorowęglanu, żeby poczuć się dużo lepiej), było dobrze.

W październiku powołałem do życia piękną córeczkę z całkowicie naturalnym porodem w znieczuleniu zewnątrzoponowym i stamtąd też powróciły moje problemy i pogorszyły się.

Piętnaście dni po porodzie byłam hospitalizowana z wysoką gorączką, bólami i utratą krwi o nieprzyjemnym zapachu, które zdrowie utrzymywały się od dnia dystrybucji, z powodu przypuszczalnej infekcji, o której regularnie mnie informowali.

Pozostałam na ginekologii przez tydzień, przyjmując 2 fizyczne mieszanki dziennie, antybiotyki na receptę, które wywołały u mnie alergię, aerozol Clenil na infekcję zatok.

Wysłali mnie na radiolog, aby poszukać obrzęku w moim biustu, który był większym węzłem chłonnym, a także wysłali mnie do rezydencji, twierdząc, że to prawdopodobnie normalna infekcja poporodowa, ale badania były doskonałe. Pierwsze trzy miesiące po ciąży często spędzałam w łóżku, zmęczona.

Bóle stawów faktycznie wzrosły, utrzymuję je z dala od Tachidolu

Nadal mam dolegliwości żołądkowe, poinformowali mnie, że mam refluks żołądkowy i prawdopodobnie przepuklinę rozworu przełykowego, ale na pewno trzeba będzie to sprawdzić, mimo wszystko po każdym daniu, po naprawdę silnym pieczeniu i uczuciu omdlenia liczne razy, wraz z ciągłym ciężarem w brzuchu, biorę saszetkę Geffera i czuję się o wiele lepiej.

  • Pomogli mi również w nieco niższych nieregularnościach jelit.
  • Zawsze mam flegmę, szczególnie rano, a także budzę się codziennie z uczuciem czegoś w gardle.

Od dłuższego czasu mam dodatkowo typowe dla mnie migreny oraz dolegliwości karku, zapalenie węzłów chłonnych w szyi, widok od razu męczy.

Trochę śpię, i to też nie dlatego, że dzieciak nie odpoczywa, jednak ze względu na to, że nie jestem śpiący, a kiedy odpoczywam, odpoczywam okropnie, budzę się zmęczony, oszołomiony i z bólu.

W nocy często zdrowie mam kilka linii gorączki

Czuję dyskomfort w dolnej części brzucha, czynniki oferowane po transporcie były ograniczone i dodatkowo zszywano komponent warg sromowych większych, co teraz wywołuje u mnie ból, swędzenie i ból, mam strupy wokół warg sromowych większych i odbytu, powyżej pęcherz, gdy naciskam, próbuję bólu, a także gdy próbuję wykonywać treningi poporodowe na krocze, nie mogę, wydaje mi się, że mam „coś”, co powoduje skurcze i dyskomfort.

  • Współżycie seksualne jest trudne, czasami peing jest problematyczny. Jednak wizyta poporodowa jest pod koniec kwietnia …
  • Jestem specjalnie zdenerwowany, tak bardzo, że mój doradca wysłał mnie do psychoanalityka.

W nocy często zdrowie mam kilka linii gorączki

Powód, dla którego faktycznie jeszcze bardziej zdemoralizowałem, biorąc pod uwagę, że wydaje się, że zapewnia on jeszcze większą zdrowie wartość aspektowi emocjonalnemu niż fizyczny, że moje dolegliwości w nogach lub ramionach, które powodują, że szlocham, a także nie pozwalają mi mieć normalne życie, wstać.

dodatkowy ciężar lub wchodzenie po schodach bez odczuwania zmęczenia, a także dyskomfortu są mniej ważne.

Nie jestem już w stanie nic zrobić, a mój partner jest przeciążony pracą, aby nie dopuścić do zmęczenia

Sam uznałem, że moje badania krwi faktycznie od kilku lat mają pewne wartości, które nie są typowe i ciągle są dokładnie takie same, takie jak nieco niższe leukocyty, erytrocyty, C4 i inne, których teraz nie mam.

Kiedy wspomniałem o tym doradcaowi, powiedział mi, że to może mieć miejsce.

Właściwie znowu mówiono o fibromialgii, a także wracam do punktu wyjścia, ponieważ nie mogę znaleźć uzasadnionej pomocy, a także odpowiedzi na tę chorobę, z którymi każdy z doradcay rozmawiał, ma własną koncepcję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj