W związku z tym warto zwiększać

0

Myśl końcowaJak widzieliśmy, istnieje kilka sposobów na zachowanie zdrowia pracowników, a co za tym idzie na poprawę wyników firmy. Zasoby Ludzkie, specjalistów, a także menadżerów, aby działali w partnerstwie, by w praktyce realizować inspirujące działania.

Podobnie zastosuj procedury, które łączą się, aby zwiększyć wydajność pracowników jako całości, i oceniaj wydajność pracowników za pomocą znaków.

To w efekcie zbiór działań, które współdziałają w utrzymaniu dobrego samopoczucia i zwiększeniu wydajności w biurze – zarówno dla firm, jak i pracowników.A także Twoja firma?

Topa oferuje największe korzyści biznesowe wynikające z ćwiczeń na całym świecie, poprawiających zdrowie pracowników, a także zwiększających ich produktywność w biurze? Skorzystaj z okazji i poproś o test pilotażowy, klikając tutaj!

Nadmierna waga zdrowie zakończył się w kłopoty zdrowia publicznego

To jest kłopot, że większość świata, a także Brazylia, jest w tej prawdzie. Otyłość prowadzi do szeregu problemów zdrowotnych, z których kilka jest dość poważnych. Kilka dodatkowych kilogramów może wywołać skupienie i wzbudzić ostrożność, ale nie tylko.

Bez względu na wiek: nadmierną wagę należy obserwować i stawić czoła. 

Nadmierna waga zdrowie zakończył się w kłopoty zdrowia publicznego

Niektóre badania pokazują, że większość populacji jest otyła, a jedna piąta osiągnęła już stopień otyłości.The Globe Health And Wellness Company (THAT) wskazuje na nadmierną wagę jako jeden z największych problemów zdrowia publicznego i dobrego samopoczucia na całym świecie. Przewiduje się, że do 2025 r. Około 2,3 miliarda dorosłych będzie miało nadwagę; a także ponad 700 milionów z nadwagą. Różnorodność dzieci z nadwagą i nadwagą na świecie może osiągnąć 75 milionów, jeśli nic nie zostanie zrobione.

  • Najnowsze oficjalnie uzyskane informacje pochodzą z Ministerstwa Zdrowia i dobrego samopoczucia, z ankietą „Nadzór nad zagrożeniami” oraz „
  • Czynniki bezpieczeństwa dla chorób trwałych” za pomocą badania telefonicznego (Vigitel).

Otyłość jest wykrywana, gdy wartość BMI (Body Mass Index) przekracza lub osiąga 25 kg / m2, podczas gdy problemy z wagą są identyfikowane przy BMI równym lub wyższym niż 30 kg / m2. Kryteria te są wykorzystywane zdrowie przez Vigitel do oceny wagi, a także informacji o elewacji dostarczanych przez ankietowanych podczas rozmów telefonicznych.W USA liczba osób otyłych dochodzi do 32% i nie przestaje rosnąć.

Brazylia idzie tą zdrowie samą drogą

W 2006 roku było 11% otyłej dorosłej populacji Brazylii. 

Dziś odsetek ten wynosi 20%, co oznacza wzrost o 64%. Z informacji wynika również, że wzrost otyłości był większy wśród osób dorosłych w wieku od 25 do 34 lat oraz od 35 do 44 lat, a konkretnie 84,2% i 81,1%.

Chociaż nadwaga jest znacznie częstsza wśród mężczyzn, w 2018 roku kobiety wykazywały nieco większe problemy z wagą, 20,7%, podczas zdrowie gdy mężczyźni osiągnęli 18,7%.Vigitel rzeczywiście odnotował również znaczny wzrost nadwagi.

Brazylia idzie tą zdrowie samą drogą

Ponad połowa Brazylijczyków, 55,7%, ma nadwagę, biorąc pod uwagę wstępną fazę nadwagi. Wzrost o 30,8% w porównaniu do 42,6% w 2006 roku. Wzrost częstości występowania był większy w grupach wiekowych od 18 do 24 lat i wyniósł 55,7%.

Po potwierdzeniu płci chłopcy wykazują 21,7% rozwoju, a kobiety 40%.

Przeczytaj również: Problemy z wagą w wieku dziecięcym: sposób życia rodziców może być rozwiązaniem, które można zmienić.W latach 70. XX wieku w Brazylii tylko 18% mężczyzn i 28% kobiet miało nadwagę.

Oczywiste jest, że wyzwanie narodu faktycznie się zmieniło. Jeśli 40 lat temu problemem było niedożywienie, dziś otyłość stanowi największe zagrożenie dla zdrowia i dobrego samopoczucia Brazylijczyków.

  • Wśród przedstawionych przez naukowców wyjaśnień odnosi się do prawdy o exodusie kraju. Naród miał znacznie więcej osób działających na terenach,
  • tracących kalorie, niż obecnie, w których jest jeszcze więcej ludzi w miastach, wykonujących zadania wymagające niewielkiego wysiłku fizycznego.

Co więcej, nie ma już miejsca dla dzieci do zabawy na drogach, ze względu na to, że miasta bardzo się rozrosły, co pozwala na wykonywanie zadań esuplementtronicznych przy niewielkim zapotrzebowaniu fizycznym.

Otyłość: wymóg TłoPo raz pierwszy na tle rasy ludzkiej człowiek ma okazję pracować na siedzeniu. Wcześniej nie było to możliwe.

Na przykład w czasach jaskiniowych, jeśli facet obudził się i pozostał na skale przez cały dzień, nie jadł, ponieważ do zdobycia zdrowie pożywienia potrzebny był wysiłek.

Współczesny mężczyzna pracuje cały dzień, a pod koniec miesiąca ma dochód na zakup jedzenia. Wysiłek nie jest konieczny, ponieważ jest wykonywany tylko ze względu na determinację i dobrą reputację osoby.

Ponadto łatwość dostępu do ultra przetworzonej żywności przyniosła w rzeczywistości bezprecedensową wygodę. 

Spożycie żywności o niskiej wartości dietetycznej i wysokim wskaźniku kalorycznym spowodowało nadmierne przyrosty masy ciała, również napędzane wygodą, jaką nowoczesna technologia zapewnia we współczesnym życiu, umożliwiając zróżnicowanie, zabawę, przyjmowanie pokarmu, a także relacje bez wymogu ruchu fizycznego .

Cokolwiek trafi w Twoje palce, za dotknięciem klawiatury – czy to komputer, pilot czy telefon komórkowy – zakończyliśmy większość naszych działań.

Otyłość: obraz psychologicznyWraz z fizycznym brakiem ruchu istnieją różne inne zmienne, które przyczyniają się do problemów z wagą: zmienne emocjonalne, takie jak lęk; elementy genetyczne, ponieważ dzieci rodziców z nadwagą mają również skłonność do nadwagi; a także aspekty kulturowe, takie jak przesadne spożycie wygodnej żywności, typowe obecnie, zwłaszcza w dużych miastach.

Psychoterapeuta analityczny Gisele Accioly wspomina, że liczne podświadome aspekty psychologiczne mogą przyczyniać się do problemów z nadwagą. Jednym z nich jest, jej zdaniem, konfrontacja z pytaniami egzystencjalnymi. „

Może to wzbudzić w nas znaczne pragnienie odkrycia podstawowych rozwiązań życiowych

A także do czasu, gdy to tętniące życiem ustanie, niepokoje stojące za tymi poszukiwaniami, takie jak na przykład brak przynależności, mogą powodować niepokój, utrudniając proces prywatnego wyboru, a także w konsekwencji wywołuje dużo więcej niepokoju. W błędnym kole – mówi.

Podrażnienie również powoduje stres i niepokój. “Przykładem jest sytuacja, gdy osoba prywatna napotyka jakiś problem w sukcesie, którego szuka, lub gdy staje przed przestrzenią egzystencjalną stworzoną przez brak prawdziwych osobistych symptomów.

Kiedy masz do czynienia z jakąkolwiek inną przeszkodą, z którą nie możesz sobie poradzić z przyjemnością bycia żywym, a także utracić przyjemność lub.

Lub też, gdy osoba nie potwierdza swojej wyobraźni, traci zdolność dopostrzegać siebie na planecie w pożyteczny sposób “, wyjaśnia Gisele.

Dla psychologa” są to niektóre sposoby, w jakie ta ‘wewnętrzna pustka’ podnosi się, jakby miała być wyzwalaczem, który tworzy obsesje, prowadząc osobę do wypełnienia tego otworu „z czymś zewnętrznym, czy to z grą wideo, z napojem, z jedzeniem, suplementami czy seksem. Próbując poradzić sobie z wewnętrznymi konfliktami ”, ostrzega.

Gisele opisuje, że jedzenie jest związane z uczuciem, zakłócaniem bólu, aprobatą. Biorąc pod uwagę, że pierwsze karmienie dziecka.” Dlatego problemy z jedzeniem mają emocjonalne podstawy, które oznaczają konflikty afektywne związane z poszukiwaniem czegoś.

Zdjęcie pożywienia w mitologii greckiej należy do Demeter, wspaniałej matki, bogini odpowiedzialnej za obfite zbiory, które żywiły istoty, aby upewnić się, że czują się nasycone “, wspomina.W tym uczuciu” ten psychiczny obraz, że wspaniała mama karmi nas cały czas, jeśli nie jest w nas dobrze przepracowana, może wywołać patologię tego sytości, objadania się.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj